Adwords Reklam Danışmanlığı

Etkili Google Adwords stratejileriyle işletmenize daha çok müşteri ulaştıralım.

Adwords'ten maksimum verim alabilmek için doğru hedef kitleyi belirlemek ve rakip analizleri ışığında sizin için en uygun anahtar kelimeleri seçmek gerekir. Adwords, her ne kadar kolay görünse de detaylı reklam planlama seçenekleri barındırdığından tecrübe gerektirir. Bu yüzden Adwords reklamlarınızın bilen biri tarafından yönetilmesi verim alabilmeniz açısından şarttır, aksi halde sadece para harcadığınızla kalabilirsiniz.

Soru 1: Daha önce Adwords reklam yaptırdım fakat sonuç alamadım. Yine öyle mi olacak?

Adwords reklam programı çok detaylı reklam ayarları yapmanıza izin veren bir sistemdir. Reklamı oluşturmak ve hesabınıza para yatırmak çoğu zaman yeterli olmaz. Özenle ayar, rakip analizi ve anahtar kelime çalışması yapmak gerekir. Sadece bir yanlış anahtar kelime tercihi bile reklamınızın ilgisiz kişilere gösterilerek çok kısa bir sürede bakiyenizin bitmesine neden olabilir. Daha önce böyle bir Adwords tecrübesi yaşamış olabilirsiniz.

Biz öncelikle sektör ve rakip analizinizi yapacağız. Elde ettiğimiz veriler doğrultusunda anahtar kelime seçimlerinizi maksimum verim alabileceğiniz şekilde yapacak ve doğru reklam planlaması ile aynı bütçeyle daha fazla etkileşim (tıklama) almanızı sağlayacağız.

Adwords danışmanlık hizmetimizle ilgili detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım ve Yazılım Çözümleri

Her türlü web tasarım, yazılım ve internet reklamcılığı ihtiyaçlarınız için doğru planlama, sağlıklı iletişim, detaylı raporlama ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz.

İşinizi birlikte büyütelim

Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlerimizle işletmelerin büyütmesine destek oluyoruz.

Uzun vadeli iş ortaklıkları

Her zaman hizmet kalitesini ön planda tutarak uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturuyoruz.

7/24 teknik destek

Yaşadığınız problemlere anında müdahale edebilmek için 7/24 ulaşılabiliriz!

Güçlü ve güvenli sunucular

Kurumsal sitelere uygun, yüksek performanslı sunucularla sürekli online ve güvende olursunuz.