Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Yükseliş garantili SEO çalışmalarımızla daha çok müşteriye ulaşın.

Search Engine Optimization (SEO) veya Türkçe karşılığı ile Arama Motoru Optimizasyonu; web sitelerinin, başta Google olmak üzere arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi anlamına gelmektedir.

Günümüzde web sitelerinin trafiği %90+ oranda yalnızca Google tarafından sağlanmaktadır. Bu da bir web sitesi için Google'ın ne kadar önemli olduğunu yansıtıyor. İşte tam da bu noktada söylemeliyiz ki, sitenizin hedef kelimelerinde üst sıralarda olması internetten müşteri kazanmanız için olmazsa olmaz!

Dilerseniz daha basitçe anlatalım. Dünyanın en güzel web sitesine sahip olduğunuzu varsayalım. Eğer ki siteniz Google aramalarında üst sıralarda çıkmıyorsa ürünlerinizi ve firmanızı tanıtamaz ve bu web sitesinden müşteri alamazsınız. Öyleyse şu sonuca varabiliriz; başarılı bir web sitesi, arama motoru dostu bir tasarım ve doğru bir seo çalışması ile mümkün olur. Bu sebeple diyoruz ki sadece bir web sitesi hiçbir zaman yetmez. Önemli olan doğru hedef kitleye ulaşabilmektir.

Limon Tasarım'ın düzenli ve tek seferlik SEO çalışmalarıyla sıralama sonuçlarında yükselebilir ve daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Web Tasarım ve Yazılım Çözümleri

Her türlü web tasarım, yazılım ve internet reklamcılığı ihtiyaçlarınız için doğru planlama, sağlıklı iletişim, detaylı raporlama ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz.

İşinizi birlikte büyütelim

Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlerimizle işletmelerin büyütmesine destek oluyoruz.

Uzun vadeli iş ortaklıkları

Her zaman hizmet kalitesini ön planda tutarak uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturuyoruz.

7/24 teknik destek

Yaşadığınız problemlere anında müdahale edebilmek için 7/24 ulaşılabiliriz!

Güçlü ve güvenli sunucular

Kurumsal sitelere uygun, yüksek performanslı sunucularla sürekli online ve güvende olursunuz.