Gizlilik Sözleşmesi

Limontasarim.com yönetimi olarak gizlilik konusunda hassas davranmaktayız. Aşağıda gizlilik politikamız ile ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.


Kayıt Verileri

Limontasarim.com, tıpkı her standart web sayfasında olduğu gibi ziyaretlere ait bir takım bilgileri depolar. IP adresiniz, kullandığınız web tarayıcı, ziyaret ettiğiniz sayfalar, sisteme giriş/çıkış yaptığınız tarih ve saat bilgileri ve kayıt formunda kendi insiyatifiniz doğrultusunda doldurduğunuz isim/soyisim bilgileriniz sistemin güvenliği ve kötüye kullanımın engellenmesi sebebiyle kayıt altına alınmaktadır. Kayıt formunda dolduracağınız e-posta adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileriniz ise sipariş onayları, kampanya duyuruları ve acil durumlarda sizinle iletişim kurabilmek açısından saklanmaktadır.

Limontasarim.com web sitesinin, bu bilgileri hiçbir zaman 3. taraflarla paylaşmayacağını ve izniniz olmadan kullanmayacağını bilmenizi isteriz.

Kullanıcılarımız, sitemizde yer alan tüm bilgilerini diledikleri anda silme ya da değiştirme hakkına sahiptir.

Web Tasarım ve Yazılım Çözümleri

Her türlü web tasarım, yazılım ve internet reklamcılığı ihtiyaçlarınız için doğru planlama, sağlıklı iletişim, detaylı raporlama ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz.

İşinizi birlikte büyütelim

Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlerimizle işletmelerin büyütmesine destek oluyoruz.

Uzun vadeli iş ortaklıkları

Her zaman hizmet kalitesini ön planda tutarak uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturuyoruz.

7/24 teknik destek

Yaşadığınız problemlere anında müdahale edebilmek için 7/24 ulaşılabiliriz!

Güçlü ve güvenli sunucular

Kurumsal sitelere uygun, yüksek performanslı sunucularla sürekli online ve güvende olursunuz.