Sosyal Medya Danışmanlığı

Etkili sosyal medya stratejileri ile maliyetleri düşürürken satışları artırın!

Günümüzde internet kullanıcılarının çok büyük bir kısmı internete mobil cihaz ve tabletlerden erişim sağlamakta ve sosyal medya kullanmaktadır. Bu da firmalar için sosyal medya kullanımını gerekli hale getirmektedir. Etkili bir sosyal medya stratejisi reklam maliyetlerinizi düşürerek firmanızın müşteri potansiyelini artırmanızı sağlar.

Limon Tasarım ekibi olarak firmanızın sosyal medya hesaplarını yöneterek, firmanızı ve ürünlerinizi daha büyük kitlelere duyurmanızı sağlayabiliriz.

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi ve sosyal medya reklamcılığını (Facebook, Twitter, Instagram vs.) kapsamaktadır. İhtiyacınıza yönelik yenilikçi fikirlerle işletmenize en uygun stratejiyi birlikte oluşturmak ve uzun süreli bir çözüm ortaklığı kurmak için Limon Tasarım ekibi olarak biz hazırız!

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım ve Yazılım Çözümleri

Her türlü web tasarım, yazılım ve internet reklamcılığı ihtiyaçlarınız için doğru planlama, sağlıklı iletişim, detaylı raporlama ve kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla profesyonel çözümler üretiyoruz.

İşinizi birlikte büyütelim

Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlerimizle işletmelerin büyütmesine destek oluyoruz.

Uzun vadeli iş ortaklıkları

Her zaman hizmet kalitesini ön planda tutarak uzun vadeli iş ortaklıkları oluşturuyoruz.

7/24 teknik destek

Yaşadığınız problemlere anında müdahale edebilmek için 7/24 ulaşılabiliriz!

Güçlü ve güvenli sunucular

Kurumsal sitelere uygun, yüksek performanslı sunucularla sürekli online ve güvende olursunuz.