Gizlilik Sözleşmesi

Limontasarim.com yönetimi olarak gizlilik konusunda hassas davranmaktayız. Aşağıda gizlilik politikamız ile ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.


Kayıt Verileri

Limontasarim.com, tıpkı her standart web sayfasında olduğu gibi ziyaretlere ait bir takım bilgileri depolar. IP adresiniz, kullandığınız web tarayıcı, ziyaret ettiğiniz sayfalar, sisteme giriş/çıkış yaptığınız tarih ve saat bilgileri ve kayıt formunda kendi insiyatifiniz doğrultusunda doldurduğunuz isim/soyisim bilgileriniz sistemin güvenliği ve kötüye kullanımın engellenmesi sebebiyle kayıt altına alınmaktadır. Kayıt formunda dolduracağınız e-posta adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileriniz ise siparişleriniz, teknik destek ve acil durumlarda sizinle iletişim kurabilmek açısından saklanmaktadır.

Limontasarim.com web sitesinin, bu bilgileri hiçbir zaman 3. taraflarla paylaşmayacağını ve izniniz olmadan kullanmayacağını bilmenizi isteriz.

Kullanıcılarımız, sitemizde yer alan tüm bilgilerini diledikleri anda silme ya da değiştirme hakkına sahiptir.


Çerezler

Limontasarim.com web sitesi belli sistem özelliklerinin çalışabilmesi ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi amacıyla kişisel verilerinizi içermeyen çerezler kullanmaktadır.

Limontasarim.com web sitesini kullanan ziyaretçiler Gizlilik Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.


İletişim

E-posta: info@limontasarim.com

Telefon: 0536 221 5565

Cumhuriyet mah. Hükümet cad. No: 18/80 Fethiye, Muğla