Fethiye Web Tasarım

Günümüzde internet ve sosyal medya kullanımının artması ile alışveriş alışkanlıklarımız da değişti. Bugün her türlü ürün veya hizmet internet üzerinden birkaç tıklama ile satın alınabiliyor. İşletmenizin büyüyebilmesi veya sahip olduğu pozisyonunu koruyabilmesi için değişime ve yeniliğe ayak uydurabilmesi şarttır. Bu sebeple bir web sitesi lüks değil, her işletme için zorunlu bir ihtiyaçtır.

Web siteniz, firmanızın internet ortamındaki yüzüdür. Burada dünyanın her köşesinden insanlara firmanız hakkında bilgiler verir, ürün veya hizmetlerinizi tanıtır ve pazarlarsınız. Araştırmalara göre Türkiye'deki insanların %87'si bir ürün veya hizmet satın almadan önce internet üzerinden ön araştırma yapmaktadır. Zaman ve mekan kavramını değiştiren web teknolojileri ile bu durumu fırsata dönüştürebilirsiniz.

Yavaş çalışan, hatalarla dolu ve gelişigüzel hazırlanmış web siteleri firmanıza müşteri kazandırmaktan ziyade, potansiyel müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmanıza sebep olabilir.

Limon Tasarım, işletmenize özel tasarlanmış web arayüzünüzü en yeni teknolojileri kullanarak hazırlar. Bu sayede daima açık, performanslı, mobil, tablet ve tv'lerle uyumlu, arama motoru optimizasyonu kriterlerine uygun ve profesyonel bir web sitesi sahibi olursunuz. İşimiz sizlere sıradan bir web sitesi hazırlamak değil; çizgilerinden yazım stiline kadar işletme kimliğinizi yansıtan ve işletmenize değer katacak bir online platform tasarlayarak büyümenize yardımcı olmaktır.

Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi için ofisimize bekliyoruz.